2017 Yüksek Lisans ve Doktora Başvuruları: Mülakata Çağırılan Adayların Listesi

Yüksek Lisans ve Doktora Programları için Mülakata Çağırılan Adaylar ve Mülakat Tarihleri:

Eğitim Programları ve Öğretim: Yüksek Lisans Programı

1. Arslan, Fatma Mine

2. Asil, Seda

3. Bayar, Ekin

4. Çetinkaya, Mesut

5. Demiray, Betül

6. Demirtaş-Yiğit, Saniye

7. Doğru, Senanur

8. Döner, Berna

9. Ercan, Amine Merve

10. Karakaş, Pınar

11. Kaya, Metin Halis

12. Kılıçarslan, Özlem

13. Kırmızı, Ayşe

14. Kızılgün, Selin

15. Köfünyeli, Kerime

16. Kula, Zehra Gözde

17. Kürkçü, İrem

18. Malcı, Emine

19. Özcan, Burcu

20. Rakunt, Melek Gözde

21. Sarıışık, Büşra

22. Su, Sinem

23. Tıknaz, Oğuzhan

24. Topaloğlu, Tuğçe

25. Ünal, Hande

26. Ural, Fadime

27. Yüksel, Seray

 

Mülakat tarihi: 10 Temmuz 2017 Pazartesi

Yer: EF 33 (Giriş kat)

Saat: 09:00 [Arslan - Kırmızı]

Saat: 13:30 [Kızılgün - Yüksel]

 

Eğitim Programları ve Öğretim: Doktora Programı

1. Ayan, Erdal

2. Aydın, Özge

3 .Burhanlı, Satı

4. Gökten, Özge

5. Hızlı-Alkan, Sinem

6. Kasımoğlu-Demir, Delal

7. Saygı, Şükran

8. Sözen, Neslihan

9. Ulus, Beste

 

Mülakat tarihi: 11 Temmuz 2017 Salı

Yer: EF 33 (Giriş kat)

Saat: 09:00

 

Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik: Yüksek Lisans Programı

1. Aslan, Şebnem

2. Atay, Şafak

3. Demirkol, Anıl

4. Ezer, Sidre Ilgın

5. Güler, Elif Tuğçe

6. Güzey, Ayça

7. Kızılkaya, Onur

8. Taşkesen, Nureda

9. Uçak, Irmak

10. Yaylagül, Can

11. Zeybek, Sevi Gizem

 

Mülakat tarihi: 10 Temmuz 2017 Pazartesi

Yer: EF 300 (3. kat)

Saat: 09:00 [Aslan - Güzey]

Saat: 13:30 [Kızılaya]

 

 

Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik: Doktora Programı

1. Dökmeci, Merve

2. Mısır, Selin

 

Mülakat tarihi: 11 Temmuz 2017 Salı

Yer: EF 300 (3. kat)

Saat: 09:00

 

 

Eğitim Yönetimi ve Planlaması: Yüksek Lisans Programı

1. Arslan, Fatma Mine

2. Çomak, Özge

3. Cüre, Neslihan

4. Dağıdır, Yağmur

5. Demirbaş, Ebru Melike

6. Ercan, Amine Merve

7. Gürdal, Ayşe Nur

8. Karakaş, Pınar

9. Kızılgün Selin

10. Kula, Zehra Gözde

11. Özgen, Melih Can

12. Pamuk, Bilge

13. Rakunt, Melek Gözde

14. Su, Sinem

15. Tonbaz, Ayşenur

 

Mülakat tarihi: 11 Temmuz 2017 Salı

Yer: EF 307 (3. kat)

Saat: 09:00

-